MAMY WYJĄTKOWĄ PROPOZYCJĘ DLA TWOJEGO OSK 

Zostań naszym partnerem!

Konkuruj poprzez innowację

Oferując Kursantom dostęp do aplikacji mobilnej i internetowej z oficjalnymi pytaniami egzaminacyjnymi, Twoi Kursanci nie muszą na własną rękę poszukiwać dostępów do pytań egzaminacyjnych. W łatwy i przyjemny sposób rozwiązują testy na swoich telefonach lub w przeglądarce. Bez płyt CD, zawsze i wszędzie.

Popraw zdawalność Twoich Kursantów

Aplikacje MobilneTesty.pl pozwalają Kursantom solidnie przygotować się egzaminu teoretycznego na prawo jazdy, dzięki nauce na podstawie oficjalnych pytań egzaminacyjnych. Dzięki aplikacjom, teoretyczny egzamin wewnętrzny może zostać przeprowadzony z użyciem takich samych pytań i metod, jak egzamin państwowy.

Wyróżnij się nowoczesnością

Mobilne Testy to idealny dodatek do kursu prawa jazdy, który podniesie konkurencyjność Twojego kursu wobec innych OSK. Do każdego wykupionego dostępu otrzymują Państwo specjalną wizytówkę z kodem, którą można z łatwością przekazać Kursantom!

Skończ z przepłacaniem za podręczniki i testy

Mobilne Prawko oferuje dla OSK pakiety dostępów w atrakcyjnych cenach, co sprawia, że możesz łatwiej zachęcić przyszłych kursantów, by wybrali właśnie Twój Ośrodek Szkolenia Kierowców. Zastąp tradycyjny podręcznik kursanta nowoczesnym ebookiem dostępnym w aplikacjach Mobilnych Testów, zapewniając Kursantom jedno narzędzie do prawidłowego przygotowania się do egzaminu teoretycznego.

MOBILNE TESTY POMAGAJĄ PRZEPROWADZAĆ EGZAMINY WEWNĘTRZNE 

Dzięki naszej aplikacji, możesz w prosty sposób przeprowadzać wewnętrzne egzaminy teoretyczne wśród swoich kursantów. Nasze testy na prawo jazdy w łatwy sposób umożliwiają wydruk wyniku egzaminu wewnętrznego do pliku i dołączenie go do dokumentacji kursanta.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas.Odpowiemy, pomożemy, wyjaśnimy, spotkamy się.